Služby

Webové stránky

Funkce, které nabízíme:

Web

Pořiďte si s Odoo perfektní web podle svých potřeb.
Webové stránky jsou základním komunikačním kanálem každé firmy. Musí ale obsahovat relevantní informace. Webový editor od Odoo je jednoduchý a uživatelsky přátelský. Jedná se o open source software neboli program s otevřeným zdrojovým kódem. Vytvořit web zvládnete snadno i bez speciálních znalostí a praxe. Pokud potřebujete jen web, získáte ho zcela zdarma.

Z jednotlivých předpřipravených bloků vytvoříte jakoukoli webovou stránku v profesionální kvalitě, včetně verze pro mobilní telefony. Nemusíte mít strach z pravidel SEO, Odoo je ohlídá za vás. Můžete si na svůj web pořídit i další prvky, například živý chat se zákazníky, nebo si web převést do více jazyků, propojit ho se sociálními sítěmi a dalšími komunikačními kanály.

E-shop

Open source e-shop i pro začátečníky bez IT znalostí.
Podobně jako web, také e-shop od Odoo je intuitivní a uživatelsky přátelský. Vytvoříte si ho z jednotlivých stavebních bloků jednoduchým přetažením přímo na stránce. Můžete použít i konfigurátor využívající umělou inteligenci a fotobanku s relevantními obrázky přístupnou zdarma. Využijte připravené šablony, nebo si vytvořte vlastní. Propojte svůj e-shop s dalšími aplikacemi Odoo.

E-shop od Odoo se hodí pro jakoukoli velikost firmy ve všech oborech prodeje. Můžete použít různé funkcionality, takže nebudete potřebovat externí dodavatele nejrůznějších doplňků. Vytvořte různé varianty e-shopu, komunikujte i na více webech, a to nejen s koncovými zákazníky, ale také s jinými firmami. Odoo se postará o veškeré daně podle místních pravidel. Pro různé skupiny zákazníků lze vytvořit různé ceníky. Získávejte zpětnou vazbu i na základě hodnocení zákazníků. Uživatelsky přátelská je také aktualizace e-shopu podle nabídky firmy.

Blog

Efektní open source platforma pro tvorbu blogů
Blogy jsou jedním ze základních kanálů pro obsahový marketing. Kvalitní obsah přitáhne pozornost více lidí. Využijte Odoo Blog s připravenými grafickými šablonami. Vy jen pište to, co je pro vaše zákazníky zajímavé. Řešte obsah, o formu se postará Odoo. Stejně jako u jiných webových aplikací Odoo pracuje také Odoo Blog se stavebními bloky, které lze snadno přetahovat.

Sdílejte své blogy také prostřednictvím sociálních sítí. Aplikace obsah přizpůsobí i mobilním telefonům a tabletům. Generujte hypertextové odkazy podle svých potřeb. Pracujte s výzvami k akci (call to action), ať už jde o reakce, registraci k odběru novinek, nebo přímo nákupy. Zvyšujte počet svých čtenářů a tím i potenciálních klientů.

Fórum

Propojte se svými zákazníky a fanoušky.
Aktivní komunikace s lidmi vám pomůže přitáhnout pozornost ke svým webům. Zvýší jejich atraktivitu pro internetové vyhledávače i díky pravidelné aktualizaci a vy získáte informace o tom, co vaše zákazníky zajímá a co potřebují. Odoo Fórum je propojeno s Google Analytics, takže budete moci sledovat lajky a sdílení i mimo vlastní web.

Můžete generovat vlastní diskusní témata, doplňovat obsah o důležité informace a odpovídat návštěvníkům na dotazy. Interakce je vždy efektivnější než jednosměrná komunikace. Zapojte i své zaměstnance a budujte komunitu kolem své značky. Motivujte všechny návštěvníky fóra k aktivní komunikaci, ale zároveň nastavte filtry pro redukování spamu.

Živý chat

Komunikujte se zákazníky v reálném čase.
Odoo má také aplikaci pro online chatování se zákazníky. Nemusíte si pořizovat chatovací server, Odoo má vše, co budete potřebovat. Živá komunikace zvýší zájem o váš web i vaše produkty. A vy můžete svou komunikaci zaměřit na konkrétní cílovou skupinu, včetně výběru vhodných jazykových prostředků.

Živý chat je dostupný i z dalších aplikací Odoo a vy můžete snadno vyhledat všechny informace potřebné pro rychlou a relevantní odpověď na dotaz zákazníka. Předem připravené odpovědi na časté dotazy komunikaci zrychlí. Vše vidíte najednou v různých oknech na jedné obrazovce. Své zákazníky nechte konverzaci hodnotit po jejím skončení. Získávejte tak bezprostřední zpětnou vazbu a díky tomu živý chat stále zlepšujte.

eLearning

Vzdělaní zaměstnanci jsou největším bohatstvím každé firmy.
Odoo eLearning vám pomáhá školit zaměstnance, sdílet znalosti a vzájemně se inspirovat. Stránky, prezentace, textové dokumenty i videa si můžete prohlížet z jakéhokoli zařízení, stačí být online. Editor pracuje s prvky, které lze jednoduše přetahovat. Mohou to být stránky, animace, infografiky atd. Zvolit můžete rychlost výuky i parametry hodnocení.

Studující získají informace o svých výsledcích, školitelé zpětnou vazbu k poskytnutým lekcím. Rozhraní je uživatelsky přátelské pro školitele i studující. Pohybujte se v něm intuitivně a tvořte testy s různými variantami otázek. Využívejte bohatou fotobanku zdarma s více než milionem obrázků. Odoo zvládne také měřit úspěšnost, vypočítat skóre i udělit certifikát či jiný typ hodnocení.

Zeptejte se nás

Spojte se s námi! Co nejdříve se Vám ozveme.
Qest technologies s.r.o.
Pobřežní 249/46,
Karlín, 186 00 Praha 8
Kontakt Form
chevron-down