Služby

Prodej

Funkce, které nabízíme:

CRM

To pravé CRM se zákazníkem v centru pozornosti.
Vědět o svých zákaznících vše je tím pravým základem úspěšného podnikání v jakémkoli oboru. Díky přesným informacím se budete lépe rozhodovat. Odoo vám je dodá v přehledné podobě přesně podle toho, jak si systém nastavíte. Pracujte s daty v reálném časem a přizpůsobujte svou nabídku a komunikaci aktuální situaci a zákaznickým potřebám.

Odoo umí integrovat data z různých kanálů do jednoho celku a pracovat s nimi rychle a efektivně, takže v každý okamžik víte, jak plníte plánované ukazatele, kdy a jak jste komunikovali s konkrétními zákazníky a co je třeba případně změnit. Odoo vám pomůže také hodnotit uskutečněné a predikovat budoucí obchodní příležitosti. Sdílejte v rámci pracovního týmu s kolegy vše online a šetřete čas svůj i kolegů. Využívejte všechny moduly Odoo pro maximální spokojenost zákazníků.

Prodej

Online nabídky v Odoo zrychlí průběh obchodního případu.
Proč mít různé typy obchodní dokumentace v různých systémech, když je v Odoo můžete mít všechny najednou. Používejte šablony k vytváření atraktivních nabídek, uzavírejte smlouvy, potvrzujte objednávky a sledujte platby za své služby online. Využívejte stoprocentně možnosti elektronické komunikace, včetně elektronických podpisů. Vy i vaši zákaznici tak budete schopni uzavřít obchod kdekoli, kde je internet.

V Odoo budete mít celý obchodní případ přehledně k dispozici i pro případnou další komunikaci se zákazníkem. Automatizované návrhy vám umožní s klientem dále pracovat a nabízet mu další produkty, vylepšení, případně slevy na související služby a výrobky. Prezentujte se profesionálními nabídkami díky Odoo šablonám a doporučením a eliminujte chyby díky možnosti přetahovat obsahové bloky online přímo v editoru.

Pokladní systém

Pokladní aplikace s jednoduchou instalací i obsluhou.
Velmi rychle ji nainstalujete a můžete hned začít prodávat, ať už používáte klasické pokladny, počítače, tablety nebo chytré telefony. Nemusíte dokupovat žádné další zařízení, pokladní systém od Odoo je kompatibilní s jakýmkoli hardwarem. Propojení s dalšími moduly, například Odoo Sklady a Odoo E-shop, vám pomůže lépe zvládat logistiku ve vaší prodejní síti.

Pokladní systém od Odoo lze používat jak v kamenných, tak i dočasných provozovnách (třeba na festivalech), ale funguje, i když vypadne připojení a vy právě nejste online. Přizpůsobí se vašim potřebám a pomůže vám udržet si své zákazníky i díky možnosti zapojit do pokladního systému také věrnostní programy, ať už se zákazníci prokazují věrnostní kartičkou nebo aplikací. Věrnostní program vám pomůže zmapovat nákupní zvyklosti každého zákazníka a nabízet mu třeba v emailu nabídky a slevy šité pro něj na míru

Předplatné

Máte své předplatitele? Pracujte s nimi efektivně.
V Odoo lze jednoduše spravovat všechny předplacené služby, včetně opakující se administrativy, jako jsou objednávky, smlouvy, faktury, informace o konci předplaceného období apod. Nastavte si automatickou komunikaci a už se o nic nestarejte, Odoo vše zajistí samostatně.

Ušetřený čas věnujte užší komunikaci se zákazníky a přizpůsobení svých nabídek jejich potřebám. Umožněte zákazníkům jednoduchý přístup ke svému účtu díky jednoduché registraci a uživatelsky příjemnému prostředí. Těm, kteří se tak rozhodnout, umožněte odchod a zrušení předplatného bez komplikací. Generujte potřebné dokumenty také uvnitř firmy a připravte co nejvíce informací obchodníkům, aby mohli být ve své práci co nejefektivnější.

Pronájem

Je-li součástí vašich služeb i pronájem, stačí Odoo, víc už potřebovat nebudete.
Ať už pronajímáte nemovitosti, auta nebo jiné výrobky, Odoo vám pomůže soustředit veškeré informace o pronájmu na jednom místě. Od prvotní komunikace přes uzavření smlouvy o pronájmu až po jeho průběh, včetně sledování plateb, v Odoo najdete všechno na pár kliknutí a vždy aktualizované.

Systém vás upozorní na blížící se konec pronájmu a nutnost jednat se stávajícím nájemcem, nebo hledat nového. Můžete tak jednoduše plánovat své pronájmy i případný nezbytný servis. Získáte i zpětnou vazbu od nájemců a možnost vylepšit na jejím základě své služby. Díky provázání s jinými moduly Odoo prezentujte profesionálně bezchybné nabídky relevantní cílové skupině. Zrychlete a zefektivněte své procesy, aby zisk z pronájmu byl co nejvyšší.

Amazon integrace

Synchronizujte své prodeje na online tržištích s Odoo a odstraňte zbytečné mezikroky.
Odoo podporuje vybraná online tržiště v Evropě a Severní Americe. Pokud je používáte pro prodej svých produktů, můžete je jednoduše integrovat do svého Odoo. Systém se postará o synchronizaci dat mezi firmou a tržiště, usnadní finanční toky a zjednoduší logistiku. Po integraci se už nemusíte o nic starat, vše se bude aktualizovat zcela automaticky a vy se můžete věnovat rozvoji svého podnikání.

Nic nebudete muset ručně kopírovat, datové toky jsou čistě automatické a vše na sebe logicky navazuje od objednávky přes výběr dopravce až po zpětný dotaz na spokojenost klienta. Odoo vám pomůže vše zrychlit a usnadnit.

Zeptejte se nás

Spojte se s námi! Co nejdříve se Vám ozveme.
Qest technologies s.r.o.
Pobřežní 249/46,
Karlín, 186 00 Praha 8
Kontakt Form
chevron-down