Služby

Sklad a výroba

Funkce, které nabízíme:

Sklady

Odoo nabízí také moderní správu skladů dostupnou online.
Skladové hospodářství může výrobní proces značně zrychlit, pokud je správně nastaveno. Odoo pracuje jako systém evidující veškeré skladové pohyby mezi všemi lokacemi, které jsou do výroby zahrnuty. Automatizujte s Odoo svou logistiku tak, aby sklad nebyl nikdy přeplněný, ale aby zároveň nikdy nic zásadního nechybělo. Mějte přehled do posledního šroubku, kde se co právě nachází.

Všichni relevantní zaměstnanci vědí v reálném čase, jaký je stav skladových zásob. Ovládací panel si lze přizpůsobit podle vlastních preferencí a budete v něm mít všechny zásadní metriky okamžitě aktualizované. Z Odoo lze generovat přehledné a kompletní informace pro správné rozhodování.

Výroba

Na základě reálných dat výrobu přesně plánujte.
Vše, co souvisí s výrobou, můžete kontrolovat na jednom místě. Odoo soustředí všechny relevantní informace a kompletně je integruje do jednoho přehledného prostředí. Zásobování, kontrola kvality, údržba výrobních linek i řízení životního cyklu produktu (PLM) jsou sladěny, abyste v reálném čase viděli vše, co se týká konkrétní výrobní operace i celého výrobního procesu. Automatizujte vše s Odoo pomocí aplikačního programového rozhraní.

I když je rozsah všech dat ohromující, Odoo je umí uspořádat jednoduše a uživatelsky příjemně. Kontrolní panel výrobních center umožňuje sledování času, zobrazení pracovních postupů, kontrolu výroby i zavádění nových výrobků. Během výroby budete průběžně informováni a systém bude evidovat výrobní čísla i celé šarže. Zvládnete výrobu na zakázku i série. Optimalizujte skladové zásoby i ostatní zdroje. Vše lze zpětně analyzovat a použít jako základ pro další plánování výroby.

PLM

Spravujte vývoj svých produktů v Odoo v reálném čase.
Product Lifecycle Management (PLM) je označením pro životní cyklus produktu v moderní výrobě. Od vývoje až po konečný výrobek je zásadní komunikace. Na ní závisí také efektivní správa produktových změn. Aby byla efektivní i mezi jednotlivými odděleními a výrobními úseky, používejte Odoo PLM.

Díky němu dostane každý zaměstnanec v pravý okamžik relevantní informace, veškeré schvalovací procesy jsou jednoduché a týmová komunikace je ukládána. Sdílená je veškerá dokumentace od nákresů před detailní projekty a další dokumenty. Odoo PLM je flexibilní a uživatelsky přívětivé. Můžete si ukládat různé verze dokumentů, porovnávat je, sledovat rozdíly, ale také slučovat. Všechna zainteresovaná oddělení dostanou stejnou verzi dokumentace.

Nákup

Nakupujte a skladujte efektivně s Odoo.
Správa všech současných, ale i minulých a potenciálních dodavatelů na jednom místě. Díky Odoo si automatizujte nákupní proces a poptávky posílejte v závislosti na skladových zásobách v ten pravý okamžik. Vytvořte si vlastní pravidla pro doplňování skladů, klidně odlišně pro každou dodávku. Rozhodujte se aktivně podle aktuálních cenových nabídek, dostupnosti i dodacích lhůt.

Dodavatelské ceníky lze importovat přímo do Odoo, stejně jako informace o dostupnosti zboží. Podle nákupních cen upravujte své cenové nabídky pro zákazníky. Jednejte s více dodavateli a získejte ještě lepší nabídky. Výběrová řízení online v Odoo jsou přehledná a získaná data vám pomohou se lépe rozhodovat i v budoucnu. A pokud máte na starost nákup pro více firem, synchronizujte si poptávky do jednoho Odoo Nákupu a dostanete další množstevní slevy. Fakturujte mezi svými společnostmi automaticky.

Údržba

Plánování preventivní údržby za pomoci statistik Odoo.
Speciální software pomůže udržet vaše výrobní linky v kondici. Na základě předchozích poruch, průměrné délky oprav a dalších statistik můžete plánovat preventivní údržbu.  Evidujte také všechny další požadavky na údržbu, organizujte a plánujte ji tak, aby byla výroba zasažena co nejméně. Rozhraní Odoo Údržba je velmi přehledné.

Jednotlivá pracoviště mohou vytvářet požadavky na servis a údržbu přímo z ovládacího panelu výrobní linky. O ukončených opravách se všichni relevantní zaměstnanci dozví v reálném čase a odstávky se tak minimalizují. Výroba tak bude efektivnější. Pravidelná preventivní údržba sníží riziko poruch na minimum. Vše si nastavte v personalizovaném ovládacím panelu podle svých potřeb.

Kvalita

Kontrolujte kvalitu své produkce po celou dobu výroby.
Odoo Kvalita vám pomůže řídit kvalitu. Stačí si definovat body kontroly od skladu surovin a součástek přes výrobu až po finální odeslání hotového výrobku zákazníkovi. Nastavte si parametry pro inspekce výrobních operací a schvalujte jednotlivé kroky. Eliminujte chybovost kvalitním plánováním a v přehledném rozhraní Odoo spravujte všechny výstrahy na kvalitu. Pomůže vám práce s vizuálními indikátory a výstrahami.

Kontrola kvality je plně integrovaná s jinými Odoo moduly kontrolujícími výrobu a sklady. Všichni relevantní zaměstnanci dostávají informace v reálném čase. Díky správně nastavené komunikaci se snižuje neproduktivní doba a zlepšuje výkonnost jednotlivých týmů i celé firmy.

Zeptejte se nás

Spojte se s námi! Co nejdříve se Vám ozveme.
Qest technologies s.r.o.
Pobřežní 249/46,
Karlín, 186 00 Praha 8
Kontakt Form
chevron-down